Women's Team | |||
---|---|---|---|
Talor Bendel | 22 | Club Wolverine | 200m free, 4x200 FR |
Sylvia Bereknyei | 17 | Walnut Creek | 100m fly |
Alexis Binder | 18 | Trojan SC | 800m free |
Beth Botsford | 17 | North Baltimore AC | 100m-200m back |
Maggie Bowen | 18 | Sunkist | 200m-400m IM |
Caroline Burns | 15 | Atlanta Dynamo | 400m free |
Loni Burton | 18 | De Anza Cupertino | 200m free, 4x200 FR |
Karen Campbell | 21 | Trojan SC | 100m fly |
Shannon Cullen | 17 | Redlands | 400m IM |
Jen Eberwein | 20 | Foxcatcher | 100m free |
Ashley Ellis | 18 | Bolles | 200m fly |
Shannon Hosack | 22 | Hillenbrand | 50m free |
Carly Geehr | 13 | Rose Bowl | 4x200 FR |
Kalyn Keller | 13 | Phoenix Swim | 200m fly |
Denali Knapp | 20 | Hillenbrand | 100m-200m back |
Annemieke McReynolds | 20 | Scenic City | 200m breast |
Gabrielle Rose | 20 | Stanford Swimming | 200m IM |
Kaitlin Sandeno | 15 | Nellie Gail Gators | 800m free |
Courtney Shealy | 20 | Hillenbrand | 400m free |
Tammie Spatz | 22 | Texas Aquatics | 50m-100m free, 4x100 FR |
Staciana Stitts | 16 | Irvine Novas | 100m breast |
Julia Stowers | 16 | Pilot Knoxville | 400m free, 4x200 FR |
Stef Williams | 18 | Foxcatcher | 4x100 FR |
Kristen Woodring | 16 | Lancaster | 100m breast |
Katie Yevak | 15 | Kansas City Blazers | 200m breast |
Men's Team | |||
Men | Age | Club | Event(s) |
Matt Allen | 20 | Hillenbrand | 100m back |
Nate Boyle | 20 | Ashburn Village | 4x200 FR |
Steven Brown | 19 | 200m fly | |
Matt Busbee | 21 | Auburn Aquatics | 50m free |
Eric Donnelly | 18 | Bolles | 400m IM |
Justin Ewers | 21 | Arizona Marlins | 100m back |
Mark Gangloff | 16 | Akron Firestone | 200m breast |
Devin Howard | 21 | Aggie Swim Club | 200m fly |
Reeve Irvin | 19 | City of Charleston | 200m free, 4x200 FR |
Bryan Jones | 19 | Texas Aquatics | 100m free, 4x100 FR |
Jerrod Kappler | 21 | Aggie Swim Club | 50m free |
Tony Kurth | 17 | Club Wolverine | 200m IM |
Nat Lewis | 20 | Lake Erie | 400m-1500m free |
Jarrod Marrs | 23 | Bengal Tigers | 100m breast |
Adam Messner | 19 | Santa Clara SC | 4x200 FR |
Joey Montague | 19 | The Fleet | 200m-400m IM |
Ed Moses | 18 | Curl- Burke | 100m breast |
Sabir Muhammad | 23 | Santa Clara SC | 100m fly, 4x100 FR |
Dan Phillips | 25 | Resident Team | 4x100 FR |
Aaron Piersol | 15 | Irvine Novas | 200m back |
Austin Ramierz | 20 | Elmbrook | 400m free |
Jarod Schroeder | 24 | Northern Illinois | 100m fly |
Dan Shevchik | 17 | Wilton Y Wahoos | 200m back |
Tim Siciliano | 18 | North Coast | 1500m free |
Scott Tucker | 23 | Auburn | 100m-200m free, 4x100FR, 4x200 FR |
Steve West | 26 | Irvine Novas | 200m breast |